Alicja Zieńko

certyfikowany provider TRE, trenerka rozwoju osobistego z elementami arteterapii, pedagożka

estem certyfikowanym Providerem TRE, trenerską rozwoju osobistego z elementami arteterapii.

Metody TRE uczyłam się w latach 2011-12 na szkoleniu zorganizowanym przez Centrum Pracy z Ciałem w Koszalinie (dawniej: Ośrodek Bioenergetycznej Pracy z Ciałem, Pomocy i Edukacji Psychologicznej). Warsztaty TRE odbyłam pod okiem twórcy metody, dra Davida Berceliego oraz psychoterapeuty Heinera Steckel’a z Niemiec i we wsparciu psychoterapeuty Michaela Nissena z Danii (specjalizujący się w pracy z osobami chorymi na SM i Chorobę Parkinsona).

Pracuję z grupami i indywidualnie. Wykorzystuję wiedzę i umiejętności zdobyte na warsztatach z nauczycielami zagranicznymi, w tym. Chris Balsley (TRE w rozwoju osobistym) i dr Melanie Salmon (TRE w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z dorosłymi z doświadczeniami traum dziecięcych i prenatalnych).

Współpracuję z różnymi szkołami jogi oraz fizjoterapeutami.

Z wykształcenia jestem też pedagożką po UW.

Interesuję się pracą z ciałem i ekspresją twórczą. Łączę TRE z Tańcem Ekspresyjnym oraz malowaniem intuicyjnym i rysowaniem mandali.

Prywatnie jestem aktywną mamą dwóch córek: 19-letniej Eweliny 6-letniej Gabrysi. Uwielbiam ruch na świeżym powietrzu. W wolnych chwilach słucham muzyki, tańczę i maluję.