Izabela Dembińska

położna związana z Kliniką Osteopatii Ginekologicznej Renort, szkoleniowiec, twórczyni szkoleń Medical Pgegnancy Training, Poród to ruch, Ćwicz z położną

Położna z matki na córkę, z pasji do zawodu po doświadczeniu własnego dobrego porodu. W zawodzie od 8 lat. Prowadzę własną Praktykę Położnej, specjalizuje się w pracy z ciałem kobiet w okresie okołoporodowym poprzez świadomy ruch w przełożeniu na poród. Związana z Kliniką Osteopatii Ginekologicznej Renort Słuchając Ciała oraz szkoleniowiec w kursach dla fizjoterapeutów i osteopatów pod wsparciem DO Eweliny Tyszko Bury.

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo oraz absolwentką psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Przygotowałam do porodu kilka tysięcy kobiet i par w szkołach rodzenia oraz indywidualnie. Jestem twórczynią szkoleń Medical Pregnancy Training, Poród to ruch – szkoleń dla profesjonalistów oraz programu dla kobiet w okresie okołoporodowym „Ćwicz z położną“. Byłam też ekspertem Narodowego Programu Zdrowia Ministerstwa Zdrowia z zakresu „Standardy Opieki Okołoporodowej“. Jestem absolwentką szkoleń Spinning Babies

Obecnie mam przyjemność prowadzić zajęcia w szkole rodzenia Katarzyny Grzybowskiej AKTYWNY PORÓD, która jest współtwórcą Centrum Poród Naturalnych w szpitalu przy ul Madalińskiego w Warszawie. Zawodowo związana byłam z dwom warszawskimi szpitalami.

Aktywnie szkolę się w Polsce i poza krajem w tym by każdego dnia być lepsza położną dla kobiety, dziecka i pary .

„Zaufanie do mocy natury, szacunek do medycyny, pokora do świata narodzin” to hasła, które mi przyświecają.