Joanna Brejecka-Pamungkas

dyplomowany naturopata (doktor naturopatii ze Stanów Zjednoczonych) dietetyk holistyczny, terapeutka medycyny chińskiej, terapeutka Tuiny pediatrycznej

Jestem dyplomowaną naturopatką (doktor naturopatii ze Stanów Zjednoczonych) dietetyk holistyczny, terapeutką medycyny chińskiej, terapeutką Tuiny pediatrycznej, ekspertką w TV oraz magazynach o zdrowiu tj. „O czym lekarze”, „Food Forum”, „Żyj Naturalnie”, autorką książki „Naturalnie Zdrowe Dziecko” i szkoleniowcem.

Od 2009 roku kompleksowo zajmuję się wsparciem zdrowia całych rodzin, dzieci i dorosłych, w szczególności kobiet. Na co dzień pracuję w gabinecie w Warszawie oraz online. Pracując z pacjentami posługuję się naukowymi metodami z zakresu medycyny naturalnej, ziołolecznictwa oraz dietetyki wg medycyny chińskiej dochodząc do przyczyn ich pojawienia. Bardzo ważnym aspektem mojej pracy jest edukacja, poszerzanie świadomości moich pacjentów co przekłada się nie tylko na ich życie, ale również na życie rodzin i osób dla nich bliskich. Stąd też w coraz szerszym zakresie wykładam na warsztatach i szkoleniach z tematyką prozdrowotną oraz żywieniową również dla innych terapeutów.

Prywatnie mama dwójki Skarbów, żona i przyjaciółka. Uwielbiam prawie każdą aktywność fizyczną i pasjonuje się rozwojem osobistym.

Więcej informacji:

www.naturalhealing.pl

FB https://www.facebook.com/joannanaturalhealing/

IG https://www.instagram.com/joanna_naturalhealing/