Marcin Szkolnicki

osteopata i fizjoterapeuta, współtwórca Akademii Osteopatii oraz założyciel Szkoły Osteopatii Zwierzęcej ISOA, szkoleniowiec, twórca specjalistycznych szkoleń i mastercoursów dla fizjoterapeutów i osteopatów, autor książek, redaktor naukowy, współzałożyciel JoniCare Osteo Education

Jestem osteopatą i magistrem fizjoterapii, z pacjentami pracuję nieprzerwanie od 2002 roku.

Ukończyłem fizjoterapię we wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, 5-letnie studia podyplomowe z zakresu osteopatii oraz liczne MasterCourse w dziedzinie osteopatii m.in. embriologii, fizjologii, ginekologii i pediatrii. Jestem założycielem i dyrektorem Szkoły Osteopatii Zwierzęcej ISOA oraz prezesem Fundacji „Na Fali Zdrowia”. Współtworzyłem Akademię Osteopatii. Na co dzień kieruję zespołem SYSTEMA Centrum Zdrowia i prowadzę terapię osteopatyczną we Wrocławiu. Dzielę się swoją wiedzą podczas autorskich webinarów, warsztatów i szkoleń dla fizjoterapeutów. Kiedy nie przyjmuję pacjentów w gabinecie i nie prowadzę szkoleń zajmuję się redakcją naukową książek z zakresu osteopatii i terapii manualnej.

Prywatnie jestem tatą 19-letniego Maurycego i rocznej Zosi, pasjonuje mnie kitesurfing oraz podróże kamperkiem, którym przemierzamy krańce Europy.